ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Το πρόγραμμα στον 2ο όμιλο

0

Με την αναμέτρηση του Παννεμεατικού με τον Πέλοπα στο γήπεδο του Πετρίου, ανοίγει το Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου η αυλαία του πρωταθλήματος του 2ου ομίλου της Α’ Κατηγορίας.

Τα υπόλοιπα ματς της 1ης αγωνιστικής διεξάγονται την Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου, με τη σέντρα να είναι προγραμματισμένη στις 16:30. Η αυλαία του πρώτου γύρου πέφτει την Κυριακή 14 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 2ο όμιλο:

1η Αγωνιστική 16:30

Σάββατο 18/9
Παννεμεατικός – Πέλοπας

Κυριακή 19/9
Αστέρας Δερβενίου – Ελλάς Βέλου
Θύελλα Κ. Διμηνιού – Ολυμπιακός Άσσου
Πανκαμαριακός – Θύελλα Πετρίου
Άρης Βοχαϊκού – Ηρακλής Ξυλοκάστρου

2η Αγωνιστική Κυριακή 26/9, 16:30

Αστέρας Δερβενίου – Άρης Βοχαϊκού
Ολυμπιακός Άσσου – Θύελλα Πετρίου
Πέλοπας – Πανκαμαριακός
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Παννεμεατικός
Ελλάς Βέλου – Θύελλα Κ. Διμηνιού

3η Αγωνιστική Κυριακή 3/10, 16:30

Άρης Βοχαϊκού – Παννεμεατικός
Ολυμπιακός Άσσου – Πέλοπας
Θύελλα Κ. Διμηνιού – Αστέρας Δερβενίου
Πανκαμαριακός – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Θύελλα Πετρίου – Ελλάς Βέλου

4η Αγωνιστική 16:00

Σάββατο 9/10
Παννεμεατικός – Πανκαμαριακός

Κυριακή 10/10
Θύελλα Κ. Διμηνιού – Άρης Βοχαϊκού
Ελλάς Βέλου – Πέλοπας
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ολυμπιακός Άσσου
Αστέρας Δερβενίου – Θύελλα Πετρίου

5η Αγωνιστική Κυριακή 17/10, 16:00

Θύελλα Πετρίου – Θύελλα Κ. Διμηνιού
Ολυμπιακός Άσσου – Παννεμεατικός
Άρης Βοχαϊκού – Πανκαμαριακός
Πέλοπας – Αστέρας Δερβενίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ελλάς Βέλου

6η Αγωνιστική 16:00

Σάββατο 23/10
Παννεμεατικός – Ελλάς Βέλου

Κυριακή 24/10
Αστέρας Δερβενίου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Θύελλα Κ. Διμηνιού – Πέλοπας
Πανκαμαριακός – Ολυμπιακός Άσσου
Θύελλα Πετρίου – Άρης Βοχαϊκού

7η Αγωνιστική

Σάββατο 30/10, 16:00
Παννεμεατικός – Αστέρας Δερβενίου

Κυριακή 31/10, 15:00
Ελλάς Βέλου – Πανκαμαριακός
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Θύελλα Κ. Διμηνιού
Ολυμπιακός Άσσου – Άρης Βοχαϊκού
Πέλοπας – Θύελλα Πετρίου

8η Αγωνιστική 7/11, 15:00

Θύελλα Πετρίου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Άρης Βοχαϊκού – Πέλοπας
Ελλάς Βέλου – Ολυμπιακός Άσσου
Θύελλα Κ. Διμηνιού – Παννεμεατικός
Πανκαμαριακός – Αστέρας Δερβενίου

9η Αγωνιστική 15:00

Σάββατο 13/11
Παννεμεατικός – Θύελλα Πετρίου

Κυριακή 14/11
Αστέρας Δερβενίου – Ολυμπιακός Άσσου
Πανκαμαριακός – Θύελλα Κ. Διμηνιού
Πέλοπας – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Άρης Βοχαϊκού – Ελλάς Βέλου

8eCUgvCwsa

Δωρεάν Τεστ ανίχνευσης κορωνοϊού στο Κιάτο Τρίτη 7 Σεπτεμβρίου

Previous article

Διενέργεια ΔΩΡΕΑΝ Rapid Test σε Αγίους Θεοδώρους και Λουτράκι Δευτέρα 06 & Τετάρτη 08 Σεπτεμβρίου αντίστοιχα

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.